Kullanım deneyimi Flekosteel

Paris'ten Nicholas, Flekosteel'i kullanma deneyimini paylaşıyor

Paris'ten Frekosteel Nicholas'ı kullanma deneyimi

Çocukluğumdan beri koşmaya bayılıyordum - her türlü turnuva, yarışma, birkaç kez maraton koştum, ancak yaşla birlikte bu hobi kendini hissettirdi. Her gün koşmaya devam ettim, eklemlerimi ağır yüklere maruz bıraktım. Bu nedenle, birkaç yıl boyunca eklem ağrılarım çektim, artık koşamayacağımı düşündüm! Bu süre zarfında elbette bir sürü farklı yöntem denedim ama hiçbiri istenen sonucu vermedi. Ve son zamanlarda, 10 yaşındaki kızlarını bir kırık sonrası tedavi eden bazı arkadaşlar, Flekosteel jeli eklemlerdeki ve sırtındaki ağrıya karşı tavsiye etti. İlk başta bununla ilgili hiçbir şey yapmak istemedim, ama kullanma konusunda gerçek deneyimleri vardı ve ısrar ettiler, bu yüzden hala bu jeli aldım.

Ürün nereden alınır?

Bana Flekosteel'i tavsiye eden arkadaşlarım paketi başka arkadaşlarımdan aldılar, ancak internette resmi Flekosteel web sitesini buldum ve oradan sipariş verdim. Muhtemelen başka bir yerden satın alabilirsiniz, ancak resmi web sitesinden kesinlikle sahte gelmeyecektir.

Bu arada, bu jel ilaçlar arasında sayılmıyor, bu yüzden Tanrıya şükür, reçete alıp hastanelere gitmekte hiçbir güçlük olmadı - herhangi bir soru sormadan gönderdiler.

Jel ne işe yarar?

Aslında, eklemler ve sırt ile ilişkili herhangi bir hastalık ve yan etki ve yaralanmadan. Bunlar, osteokondroz, artrit, radikülit, skolyoz ve daha fazlasını içerir. Sadece eklemlerin aşırı gerilmesinden dolayı acı verici hisler duydum.

Kompozisyonu uzun süre okudum (bunun önemli bir nokta olduğunu düşünüyorum), ancak çeşitli yağlar, otlar ve özler dışında hiçbir şey bulamadım. Bu bakımdan üretici için de büyük bir artı çünkü ürünün doğal, güvenli ve artık kabul edildiği gibi kimyasal yığınları içermediği hemen anlaşılıyor.

Jeli öğrendiğim aile bir yaralanmadan kurtulmak için aldı - kızım oyun alanına düştü ve bacağını kırdı. Kırık zordu ve doktorlar güçlü bir önleyici tedbir kullanmayı tavsiye etti. Flekosteel, iyileşme aşamasında bile iyi sonuçlar verdi - bir sonraki ziyaretleri için hastaneye geldiklerinde, doktor değişikliğin çok daha hızlı gitmesine şaşırdı.

Jel Uygulaması

Nicholas Flekosteel Jel Deneyimi ve Koşu

Paketin kendisiyle ilgili bir talimat olmasına rağmen bu aracın İnternette nasıl kullanılacağını da okudum.

Her türlü ortak ürünü kullanmaktan hatırladığım en önemli şey, cilde çok fazla sürülemeyecekleri. İlk zamanlarda, henüz bilmediğimde, ciltte sürtünmeden sonra kaşıntı hissetti veya daha da ağrımaya başladı. Bu nedenle jeli sorunlu bölgeye sürmek ve emilene kadar yarım saat dinlendirmek daha iyidir. Aynı zamanda tek bir pozisyonda olmak, kalkmamak, koşmamak önemlidir, aksi takdirde çok az sonuç olacaktır.

Bir buçuk ay bu şekilde tedavi edildim - jeli günde 2-3 kez, çoğunlukla işten önce sabah ve dinlenme zamanı geldiğinde öğleden sonra uyguladım.

Verimlilik

Eklemlere ilk kez jel sürdüğümde bile, yaklaşık 15 dakika sonra çok daha kolay hale geldi - güçlü gerginlik yavaş yavaş kaybolmaya başladı, ayrıca ten renginin nasıl yavaş yavaş değişmeye başladığını, hafif bir şişlik olduğunu gördüm - ve azalmaya başladı. Birkaç hafta sonra tekrar koşmaya başladım ve yükü arttırdım. Tüm semptomlar neredeyse tamamen ortadan kalktı, ancak durumu daha bilinçli olarak tedavi etmeye başladım - Bacaklarımı çok fazla yüklemiyorum, koşular arasında mola veriyorum. Şu anda kritik bir ihtiyaç olmamasına rağmen, yine de birkaç paket jel daha aldım - zaman zaman önleme için kullanacağım.