Hakkında yorumlar Flekosteel

 • Xeyale
  Pistteydim, oraya düştüm ve sırtımı fena yaraladım. Doktor Flekosteel'i bir ısınma ve ağrı kesici ve iltihap önleyici ajan olarak tavsiye etti. Gerçekten de, ilk kullanımdan sonra yardımcı oldu. Birkaç hafta içinde tüm semptomlar kayboldu! Ayrıca güçlü bir öksürüğü de tedavi etti. Her ihtimale karşı, kendime birkaç paket yedekte aldım.
  Flekosteel
 • Γεώργιος
  Birkaç yıldır dayanılmaz sırt ağrısına neden olan osteokondrozum var. Çocuklar flekosteel hakkında birçok öneri ve iyi yorum buldu. İnternette sipariş edildi. Jel beni kurtardı! Artık acı yok, zayıflık yok, görme ve işitme gelişti ve en iyisi kendimi 10 yaş daha genç hissediyorum! Şimdi tüm arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma tavsiyelerde bulunacağım.
  Flekosteel
 • Σοφία
  Bir şekilde bacağımdaki bağları gerdim, doktorlar tedavinin çok uzun süreceğini tahmin ettiler. Flekosteel'i bulduğum için şanslıydım ve bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra bağlar düzeldi, ağrı kayboldu. Normal yürümeye başladı, hastalık iznini işe bıraktı. Şimdi tüm aile jeli kullanıyor, her şeye yardımcı oluyor - sırt ağrısı, eklemler veya başka bir şey.
  Flekosteel
 • Raul
  Flekosteel jel, antrenman sırasında aldığım diz yaralanmasında bana çok yardımcı oldu. Dizim çok şişti, pratikte hareket etmedi ve tabii ki bacağım dayanılmaz bir şekilde ağrıyordu. Ama bu çare sayesinde 5 gün sonra işe döndüm ve ödemler kayboldu ve ilk gün hassasiyet geri geldi.
  Flekosteel
 • Δημήτριος
  Benim yaşımda şaşırtıcı olmayan osteokondroz nedeniyle sırtta çok ağrılıydılar. Eşim İnternette Flekosteel ile karşılaştı ve biz de danıştıktan sonra sipariş etmeye karar verdik. Sürprizime göre, jel gerçekten yardımcı oldu - ilk gün sırt ağrıları kaybolmaya başladı. Önceden, bütün sabah düzeltemiyordum ama şimdi her şey yolunda!
  Flekosteel
Kullanıcı oyu Flekosteel
4.7
6